iMachining 3D


Kalıp Kompleks parça ve 3B Prizmatik parçaların, Kaba ve Yarı-Finiş işlemelerinde benzersiz teknolojiler sunar. iMachining 3D otomatik olarak üç boyutlu ve prizmatik parçaların kaba talaş boşaltmasında teknoloji sihirbazını kullanarak optimum kesme şartlarını otomatik olarak hesaplar.

iMachining 3D’nin sunduğu takımı tam boyda çalıştırma, bölgesel işleme ve akıllı pozisyonlama özellikleri sayesinde neredeyse kalkmaların ve boşta gezmelerin hiç olmadığı, görebileceğiniz en hızlı kaba kesimler elde edebilirsiniz.

  • Kalan talaşı verilen yüzey pürüzlülük değerlerine göre en optimum adımlarda bırakarak sonraki kesme işlemleri süresini en aza indirebilir
  • Akıllı bölgesel işleme, optimum işlem sırası ve pozisyonlama ile boşta gezmeleri en aza indirerek en kısa sürede işlenebilir
  • Dinamik güncellenen 3B stok modeli ile boşta gezmeleri en aza indirgenebilir
  • Her CAM aşamasında takım yolu, tutucu ve güncel stok arasında çarpışma engellenebilir.

 

csm_optimalzslice_363ac279e2

Prizmatik parçalar için iMachining 3D


Çoklu ve havuz adalardan oluşan prizmatik parçaları iMachining 3D ile tek tuşta hızlıca işleyebilirsiniz. Sadece işlenecek modeli seçmeniz 3B prizmatik parçanız için optimum 3D iMachining takım yolunu çıkarır. Böyle programlama süreniz oldukça kısalır.