HQ Inspection Manager

49

Teknik Resimlerinizi Otomatik Balonlayın ve Raporlayın


Kalite kontrol verilerinizin ve buna bağlı olarak FAI/PPAP ve MPRS raporlarınızın server üzerinde yönetilmesini sağlayan SQL tabanlı bir yazılımdır. Kullanıcılarına ölçüm planlama ve sonuç raporlarının oluşturulması süreçlerinde; daha önceden tanımlanmış rapor taslakları üzerinden FAI raporlarını oluşturulması da dahil olmak üzere; bir çokraporlama seçeneği sunar. Inspection Manager veri tabanına kaydedilen tüm ölçüm cihazları için otomatik olarak kalibrasyon tarihi hatırlatmasında bulunur.

Inspection Manager teknik resmin balonlama ve raporlama sürecinde bütün çalışmalarınızın en güncel revizyonlarına kesintisiz erişim sağlayarak ulaşabilirsiniz. Havacılık, Savunma, Uzay Sanayi, Otomotiv, Medikal gibi sektörlerde kendisini kanıtlamış bir yazılımdır. Parçaya gelen reviyon değişikliklerini basitçe yapabilmenin yanı sıra uzaktan erişim sağlamakla birlikte ERP ve MRP gibi diğer kurumsal sistemlere entegre edilebilir. Tüm bilgi paylaşımlarını uluslar arası standart olan XML formatında data bazlı yapısıyla yapabilmektedir. Inspection Manager yazılımı tüm süreçlerinizi, revizyonlarınızı, her olayın kaydını izler ve                                                                                                         balonlanan teknik resim adetlerini, kafile adetlerini, ve tüm raporları kendi içerisinde kayıt altında tutar.

Gelişmiş OCR Teknolojisi  


Kullanmış olduğu eşsiz OCR teknolojisi ile .pdf, .tiff, .jpeg vb. formattaki teknik resimlerinizi otomatik balonlayın.

Raporlarınızı Oluştururken Zaman Kaybetmeyin 


FAI, PPAP, MPRS gibi birçok raporunuzu tek tuşa tıklayarak istenilen formatta otomatik oluşturabilirsiniz. Firma içinde kullanmış olduğunuz rapor formatları programa tanıtılarak  hatasız ve kesintisiz raporlarınızı oluşturabilirsiniz.

ERP/MRP Entegrasyonu


Verilerinizi kullanmış olduğunuz kurumsal sistemlerinize entegre edebilirsiniz. Tüm bilgi paylaşımlarını uluslararası standart olan XML formatında data bazlı yapısıyla yapabilmektedir.

 

Kalibrasyon Zamanlarınızı Kaçırmayın


Ölçüm araçlarınızın(CMM, Kumpas, Mihengir vb.) kalibrayon zamanlarını ve kalibrasyon maliyetlerini tek bir arayüzden yönetin. Kalibrasyon tarihlerinizi ve diğer bilgileri programa girdiğinizde zamanı geldiğinde bırakın kendisi otomatik hatırlatsın.

Gelişmiş Revizyon Takibi


Parçalarınızı revizyona uğradığı anda Inspection Manager revizyonları görür ve o değişikliklere göre parça raporunun güncellenmesini sağlar.

Verilerinizi Yönetin ve Hızlıca Ulaşın


Otomatik revizyon kontrolü, veri güvenliği ve erişim denetimiyle ölçüm verilerinizi sağlık bir şekilde yönetin. Yeni raporlamada kullanmak üzere balonlanmış teknik resimleri kendi arama motorunda aratarak revizyon, tarih , raporlayan gibi bilgilere göre filtreleyerek hızlıca o veriye ulaşabilirsiniz. Bu sayede tekrar kullanım ve geliştirme zamanından ve maliyet bazında tasarruf edebilirsiniz.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here