INSPECTION MANAGER - EXPRESS / EXPLORER

imalat ve Kalite Kontrol artık eşzamanlı

HighQA IM eXpress  ™, HighQA IM Explorer ™ yazılımları manuel ölçüm verilerini son derece özel, akıllı ve kullanıcı dostu bir arayüzde toplamanızı sağlayan devrim niteliğindeki mobil çözümdür.  Kablosuz cihazlarda çalışan bu mobil uygulama ile ölçüm veri giriş süreçlerinin akıllı, ve dijital ortamda girişler yapmanızı sağlar. Dokunmatik ekran ile veri giriş süreçleri kağıt kalem girişlerine oranla daha hızlı ve daha kolaydır. Birden fazla makine ve cihazdan eş zamanlı girişler yapılmasını sağlar. Saha içerisindeki inspektörlerin veya CNC operatörlerinin ölçüm sonuçlarını girmesi için rehberlik sağlar. Görsel talimatnameler ile ölçümleri nasıl ve ne şekilde ölçeceğini denetim yapan personele tanımlayabilirsiniz. 

Kağıt ve kalem kullanmadan hataları ortadan kaldırarak verimliliği artırın.

Kalite Kontrol talimatlarınızı yükleyin

Talimat formları ile kontrolörlerinizi ve CNC operatörlerinizi yönlendirerek ölçümün hangi yöntemle ve nasıl yapılacağını resimler ve yazılar ile tanımlayabilrsiniz.

hatalı verı girişlerinizi ortadan kaldırın

Operatörler, süreç içi denetimleri hızlı ve doğru bir şekilde gerçekleştirebilirler. Ölçüm sonuçlarını üretim ortamından kolayca girin veya CMM’nizden içe aktarın.

tüm kayıtlarınız tek merkezde

Tüm kayıtları tek bir merkezi database’de saklayarak izlenebilirlik gerekliliklerine zahmetsizce ulaşabilirsiniz. Fabrikanın herhangi bir noktasından balonlanmış resimlerinize ve ölçüm sonuçlarınıza anlık ulaşabilirsiniz.

imalat ile anlık haberleşin

Kağıt üzerinden yürüyen sistemlerde bir denetim sürecinde, operatörleriniz hatalı bir bölüm ölçtüğünü bilmiyor olabilirler. Inspection Manager Explorer uygunsuzluk formu hakkında bilgisi olacak herkesi(İnspektör, Kalite kontrol Sorumlusu, Üretim Müdürü vb.) bilgilendirir.

ölçüm girişlerinizi anlık sistemde görün

İstatistik süreçleriniz için veri oluşturma kolaylığı sağlar. Grafik ekranı sayesinde hangi numune ölçümlerinin girildiğini, hangi ölçülerde hata kendisini tekrarlıyor ya da ölçümlerin% kaçı hatalı bunları kendi arayüzünde ki grafik ekranından görebilirsiniz.