Broşür İndir


Inspection Manager; Teknik Resim Balonlama ve Raporlama Yazılımı

Inspection Manager teknik resmin balonlama ve raporlama sürecinde bütün çalışmalarınızın en güncel revizyonlarına
kesintisiz erişim sağlayarak ulaşabilirsiniz. Havacılık, Savunma, Uzay Sanayi, Otomotiv, Medikal gibi sektörlerde kendisini kanıtlamış bir yazılımdır. Parçaya gelen reviyon değişikliklerini basitçe yapabilmenin yanı sıra uzaktan erişim sağlamakla birlikte ERP ve MRP gibi diğer kurumsal sistemlere entegre edilebilir. Tüm bilgi paylaşımlarını uluslar arası standart olan .csv formatında data bazlı yapısıyla yapabilmektedir. Inspection Manager yazılımı tüm süreçlerinizi, revizyonlarınızı, her olayın kaydını izler ve saklar. Parça içerisindeki sonuçları, balonlanan teknik resim adetlerini, ka􀏐ile adetlerini, ve tüm raporları kendi içerisinde kayıt altında tutar.
Tüm ölçüm cihazlarından tüm CMM makinalarından gelen sonuçları otomatik olarak okuyabilmektedir.

 


Inspection Manager Professional

Kalite kontrol verilerinizin ve buna bağlı olarak FAI/PPAP ve MPRS raporlarınızın server üzerinde yönetilmesini sağlayan SQL tabanlı bir yazılımdır. Kullanıcılarına ölçüm planlama ve sonuç raporlarının oluşturulması süreçlerinde; daha önceden tanımlanmış rapor taslakları üzerinden PPAP/FAI ve MPRS raporlarını oluşturulması da dahil olmak üzere; bir çok raporlama seçeneği sunar.

Inspectıon Manager Professıonal izle

 

 

 

 


Inspection Manager Express/Explorer

Ölçüm sonuçlarınızın Tablet veya Kiosk bilgisayarlardan girilmesini sağlar. CMM veya CNC operatörlerinin uygulama alanını terk etmeden kağıt ve kalem kullanmadan sonuçları girdiği bir uygulamadır. Atelye içerisinde teknik resim çıktıları almadan teknik resimlerinize anlık ulaşabilirsiniz.

Inspectıon Manager Explorer  izle

 

 

 


Inspection Manager Aerospace Fasteners

Inspection Manager Aerospace Fasterners ile, havacılık sektöründe kullanılan montaj teknik resimleri üzerinde belirtilen bağlantı elemanlarını otomatik balonlayan ve sınıflandıran eşsiz otomasyon teknolojisi sunmaktadır. Teknik resim üzerindeki bağlantı elemanlarını tip ve konumuna göre otomatik olarak gruplandırılır. 
 

Inspectıon Manager Aerospace Fasteners izle