INSPECTION MANAGER - PROFESSIONAL

Otomatik Balonlayın, Anında Raporlayın

Inspection Manager teknik resmin balonlama ve raporlama sürecinde bütün çalışmalarınızın en güncel revizyonlarına kesintisiz erişim sağlayarak ulaşabilirsiniz. Kalite kontrol verilerinizin ve buna bağlı olarak FAI/PPAP ve MPRS raporlarınızın server üzerinde yönetilmesini sağlayan SQL tabanlı bir yazılımdır.

Havacılık, Savunma, Uzay Sanayi, Otomotiv, Medikal gibi sektörlerde kendisini kanıtlamış bir yazılımdır. Parçaya gelen reviyon değişikliklerini basitçe yapabilmenin yanı sıra uzaktan erişim sağlamakla birlikte ERP ve MRP gibi diğer kurumsal sistemlere entegre edilebilir.

Tüm bilgi paylaşımlarını uluslar arası standart olan XML formatında data bazlı yapısıyla yapabilmektedir. Inspection Manager yazılımı tüm süreçlerinizi, revizyonlarınızı, her olayın kaydını izler ve saklar. Parça içerisindeki sonuçları, balonlanan teknik resim adetlerini, kafile adetlerini, ve tüm raporları kendi içerisinde kayıt altında tutar.

net-ınspect entegrasyonu

Inspection Manager’da hazırlanan tüm teknik resimler ve raporlar NetInspect yazılımına ”Export” edilebilir. Teknik resme ait iş emri no, iş no, numune adedi vb. tüm değerler otomatik olarak aktarılabilir.

Tek Tıkla Otomatik Balonlama

Kullanmış olduğu eşsiz OCR teknolojisi ile ”.pdf”, ”.tiff”, ”.jpeg” vb. formattaki teknik resimlerinizi otomatik balonlayın. Tek Tuşla Otomatik Balon Oluşturma Denetim sürecinizi otomatikleştiren, maliyetleri düşürün, departmanlar arası iletişimi geliştirin ve tedarik zinciri işbirliğini etkinleştirin.

Raporlarınızı Oluştururken Zaman Kaybetmeyin

FAI, PPAP, MPRS gibi birçok raporunuzu tek tuşa tıklayarak istenilen formatta otomatik oluşturabilirsiniz. Firma içinde kullanmış olduğunuz rapor formatları programa tanıtılarak hatasız ve kesintisiz raporlarınızı oluşturabilirsiniz. AS9102 standart formatındaki raporlar ile ölçüm planlarını ve sonuçlarını etkili bir şekilde yönetir.

Kalibrasyon Zamanlarınızı Kaçırmayın

Ölçüm araçlarınızın (CMM, Kumpas, Mihengir vb.) kalibrayon zamanlarını ve kalibrasyon maliyetlerini tek bir arayüzden yönetin. Kalibrasyon tarihlerinizi ve diğer bilgileri programa girdiğinizde zamanı geldiğinde bırakın kendisi otomatik hatırlatsın.

  • Ölçü aletlerini kağıtsız olarak yönetin ve takip edin
  • Verimliliği artırın ve işletme maliyetlerini azaltın 
  • Bakım olaylarını programlayın ve iş emirleri oluşturun
  • Kalibrasyon son raporlarını oluşturun ve yazdırın
  • Müşteri ve kalibrasyon desteği veren firmalarınızın bilgilerini takip edin

Gelişmiş Revizyon Takibi

Parçalarınızı revizyona uğradığı anda Inspection Manager revizyonları görür ve o  değişikliklere göre parça raporunun güncellenmesini sağlar.

Verilerinizi Yönetin ve Hızlıca Ulaşın

Parçalarınızı revizyona uğradığı anda Inspection Manager revizyonları görür ve o  değişikliklere göre parça raporunun güncellenmesini sağlar.

ERP Entegrasyonu

Parçalarınızı revizyona uğradığı anda Inspection Manager revizyonları görür ve o  değişikliklere göre parça raporunun güncellenmesini sağlar.