Tornalama - Basit Tornalama

Profıle Turnıng/Profil Tornalama

Çapta veya alında profil takım yolları oluşturabilir, hatta CNC tezgahınızın özelliği varsa bu işlem için döngü de kullanabilirsiniz. Takım hareketleri model parça ile çarpışmayı önleyecek şekilde hesaplanır.

Balanced Turnıng/Balans tornalama

Büyük ve uzun torna parçalarında aynı anda iki takım birden kaba ve profil tornalama yapabilir. Böylece oluşabilecek balansların önüne geçilebilir.

multı turret senkr/Çoklu Taret senkronizasyonu

SolidCAM ile çok taretli tezgahınızı senkron olarak çalıştırabilirsiniz. Operasyonlar ve basit komutlar ile işleme zaman çizelgesinde operasyonları dizebilir ve senkronlayabilirsiniz. Sonrasında ise makine simülasyonunda senkron işlemeyi gerçek zamanlı olarak kontrol edebilirsiniz.

Threadıng/Vida Açma

Döngülerle ve stratejilerle iç çap, dış çap ve alında vida açma işlemlerini standart vida ölçüleri kütüphanesini kullanarak gerçekleştirebilirsiniz.

4 Axıs Sımultane Turnıng/4. Eksen Sürekli Tornalama

Takımın B-eksen yatma özelliklerini kullanarak eğimli bir profilde işleme yapmanızı sağlar. Bu özellik tek bir adımda ters açıları işlemeniz için yararlıdır. Aynı zamanda dış çap kaba tornalama ve dış çap kesme tornalama işlemini de destekler.

ISCAR TAKIM kütüphanesi ENTEGRASYONU

ISCAR Takım kütüphanesine bağlanarak dilediğiniz ucu seçebilirsiniz. ISCAR kütüphanesini güncellediği anda SolidCAM içerisindeki kütüphanede kendisini güncelleyecektir.

Angle Cuttıng/Açılı Kesme

Tanımlı bir açıda iç veya dış çapta kesme işlemi yapmanızı sağlar.

Kanal Açma işleminde Trokodıal takım yolu

Torna operasyonunda yuvarlak kanal açma takımında trokodial hareketler yapabilirsiniz.