Tornalama - Kayar Otomat

Çevrim süresinde verimliliğinizi arttırın

SolidCAM Swiss modülü , mevcut takım kütüphanenize ve iş numune adedinize göre parçalarınızı üretmek için size birkaç seçenek sunar. Canlı takım senkronizasyonu sayesinde tornalama imkanı sağlayarak makineniz üzerinde iyi bir kontrol sağlar.

Swiss modülü ile optimize edilmiş programlar sayesinde döngü sürelerini en aza indirir, fire malzeme süreçlerini azaltır ve işleme kalitesini en üste çeker.

çubuk sürücüleri CNC programlarınızın içerisine ekleyin

Seri parça üretimi için tasarlanmış bu modül sayesinde kayar otomat tezgahlarınızın çubuk sürücülerini aktif hale getirin ve bunu programınıza yansıtın.

PİYASADAKİ BİRÇOK TEZGAHı destekler

Piyasadaki birçok kayar otomat tezgahını destekler. Sektördeki lider markalar ile kurulan işbirliği sayesinde kayar otomat tezgahları için yazılım geliştirme ve uygulama konusunda güçlü bir post kütüphanesine sahiptir.

hızlı ve kolay teklifler verin.

SolidCAM Swiss modülü içerisinde bulunan güçlü raporlama özelliği sayesinde tekliflerinizi çok daha hızlı verebilirsiniz. Kendi antetli rapor formatınızı kullanarak firma adı, operasyon detayları, işleme ve  takım bilgileri gibi birçok meta datayı raporunuza işleyebilirsiniz.

makina simülasyonu ve nc kod entegratörü

SolidCAM Swiss ile program yaptıktan sonra CNC makina simülasyonu sayesinde kodlarınızı doğrulayabilir, NC Entegratörü ile kodlarınızı düzenleyebilirsiniz.