Tornalama

Solıdworks ile Entegre Çalışan Sınıfının En İyi CAM Programı


SolidCAM çoklu eksen tornalama modülü ile tüm kompleks tezgahlarınızı destekler. C eksen torna tezgahlarınızdan, ikinci ayna, alt taret ve üst taret‘ e sahip tezgahlar, kayar otomat tezgahları gibi tüm çok taretli kompleks tezgahlarınıza çözüm üretir. 5 Eksen sürekli frezelemeye imkan sunar.

TORNALAMA(TURNING)

SolidCAM  tornalamada ihtiyaç duyacağınız tüm operasyon tiplerini destekler. Standard operasyonların yanı sıra, Manuel tornalama, Trokodial Tornalama, 5 eksen Sürekli tornalama, Balans Tornalama gibi özel tornalama operasyonlarına da sahiptir.

ÇOKLU EKSEN TORNALAMA (MILL TURN)

SolidCAM çoklu eksen tornalama  modülü ile tüm kompleks tezgahlarınızı destekler.  C eksen torna tezgahlarınızdan, ikinci aynaalt taret  ve üst taret‘ e sahip tezgahlar, kayar otomat tezgahları gibi tüm çok taretli kompleks tezgahlarınıza çözüm üretir.   5 Eksen sürekli frezelemeye imkan sunar.

KAYAR OTOMAT (SWISS)

SolidCAM Swiss modülü ile gelişmiş kayar otomat tezgahları için geliştirilmiş ve kayar otomat  programlayıcıları tarafından yaygın olarak kullanılan teknikleri desteklemektedir.